900,00 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedeli Bedava

Kategoriler
Üye Girişi

Teslimat ve Ödeme

Siparişleriniz İstanbul içi ve İstanbul dışı olarak ortalama 2 ila 3 iş günü içerisinde size ulaşmış olacaktır. Hava koşulları ve coğrafi nedenlerden dolayı süre uzaması kargo şirketinin sorumluluğundadır. Stoklar günlük bazlı takip edilmektedir, ancak siparişini verdiğiniz ürünlerin stoklarda olmaması veya sevk edilemeyecek durumda olması durumunda sizlere telefonla bilgi verilecek ve ödediğiniz tutarın hemen iadesi yapılacaktır.

Haftaiçi 9.30 – 16.00 , Cumartesi 9.00 – 12.00 saatleri arasında vereceğiniz siparişler ürünün stok durumu göz önünde bulundurularak Salı ve Cuma günleri  kargoya verilir. Siparişinizin kargo tutarı verdiğiniz siparişin ağırlığı ve hacmine göre otomatik olarak hesaplanır ve ödeme yaptığınızda sizden tahsil edilir. Bu sebeple gelen kargonuza mükerrer ödeme yapmayınız.

ÖDEME

Ödemelerinizi kredi kartı, banka havalesi ve kapıda ödeme seçeneklerinden birini seçerek yapabilirsiniz. Kredikartlı ödemelerde SSL şifrelemesi kullanılmakta ve firmamız kredi kartı bilgilerinizi görmemektedir. Taksitli ödeme yapılmamaktadır.