900,00 TL Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedeli Bedava

Kategoriler
Üye Girişi

Gizlilik Sözleşmesi

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

TEOFARM SANAL MAGA.GIDA TÜKETIM ÜRÜN.SAN.Ve TİC. LTD. ŞTİ.. “http://teofarm.com” internet sitesi aracılığıyla, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, soyadı, yaş, e-posta, telefon vb…) sizlerden talep etmektedir. Toplanan bu kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistik veriler (tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında TEOFARM SANAL MAGA.GIDA TÜKETIM ÜRÜN.SAN.Ve TİC. LTD. ŞTİ.. bünyesinde kullanılmaktadır.

TEOFARM SANAL MAGA.GIDA TÜKETIM ÜRÜN.SAN.Ve TİC. LTD. ŞTİ.., üyelik formlarından topladığı bilgileri söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

TEOFARM SANAL MAGA.GIDA TÜKETIM ÜRÜN.SAN.Ve TİC. LTD. ŞTİ.., e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler üyelere daha iyi hizmetler sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Müşteri bilgileri ancak resmi makamlarca usulüne göre bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir.

Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar TEOFARM SANAL MAGA.GIDA TÜKETIM ÜRÜN.SAN.Ve TİC. LTD. ŞTİ.. sorumluluğunda değildir. Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.

Üçüncü Parti Sitelere Bağlantılarına (Linklere) Dair

TEOFARM SANAL MAGA.GIDA TÜKETIM ÜRÜN.SAN.Ve TİC. LTD. ŞTİ.., web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez. Bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

İletişim

​Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

TEOFARM  LTD. ŞTİ..
Adres: Kantara mah. Müftü çıkmazı No:11 HATAY/ANTAKYA
Tel: 0539 222 55 00
Fax: 0 326 215 65 15
Email: info@teofarm.com